Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą - 07.10.2018 r.

1. Rozpoczynamy święty czas Misji Parafialnych. Serdecznie witam w naszej parafii o. Roberta Klemensa z Oratorium św. Filipa Neri ze Świętej Góry w Gostyniu, który podjął się odpowiedzialnego zadania przeprowadzenia Misji Świętych. Proszę wszystkich o  modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej oraz ojca misjonarza.
2. W trakcie Misji Świętych Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, w sobotę o 17:30 oraz niedzielę o godz. 8:00 i 11:00. Różaniec święty od poniedziałku do piątku codziennie o godz. 16:30, w sobotę o godz. 17:00 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.

3. Dzisiaj, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11:00, nauka misyjna dla młodzieży. Zapraszam przygotowujących się do Bierzmowania, a także pozostałą młodzież naszej parafii.
4. W najbliższym tygodniu nie będzie modlitwy różańcowej na Sali Wiejskiej w Solcu.
5. Za tydzień w niedzielę 14 października przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Joannie Winiarz, Jolancie Przybyła, Karolinie Kurasińskiej.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł).